De koffie-inloop bij de Kiekerskaamp is weer van start. Juist in deze bijzondere tijden is het fijn om er even uit te zijn en een praatje te kunnen maken. Misschien is het voor je soms lastig om de mogelijkheden te blijven zien. Tijdens de koffie-inloop bij de Kiekerskaamp kunnen we er samen verder naar kijken, vrijblijvend en in jouw eigen tempo. Dit onder het genot van een kop koffie, gezelschap en verschillende leuke activiteiten.
Zoek je een dag invulling, heb je behoefte aan mensen om je heen en spreekt dit je aan? Kom dan eens een kijkje nemen en drink gezellig een kopje koffie met ons mee. Niets hoeft, alles mag!
Maandag ochtend van 09.30 tot 12.30 uur
Dinsdag ochtend van 09.30 tot 12.30 uur
Vrijdag ochtend van 09:30 tot 12.30 uur
Adres:
De Kiekerskaamp
Denekamperdijk 46
7581 PJ Losser
Heb je vragen of wil je verdere informatie, dan kun je contact opnemen met Maurizio Arena (06-38066218) of met Joyce Hollander (06-83359856)
Fijne feestdagen!